BATONY OWOCOWO-WARZYWNE

  • Odpowiedni dla wegan
  • Wolne od glutenu
  • Wolne od sztucznych barwników
  • Wolne od sztucznych aromatów
  • Wysoki błonnik
  • Wolne od dodatku cukru
    – zawierają tylko naturalnie występujące cukry

VITAL Fruit & Vegetable – batony stworzone z prawdziwej pasji do zdrowego stylu życia i poszukiwania oryginalnych smaków. Są pełne wartościowych owoców i warzyw, w 100% naturalne. Zawierają wyłącznie naturalnie występujące w owocach cukry, są źródłem cennego błonnika i witamin. Są wolne od glutenu i odpowiednie dla wegan.
Nasze batony posiadają międzynarodowy symbol certyfikujący produkty przeznaczone dla wegetarian i wegan V-label. Jest on gwarancją, że produkt został sprawdzony pod kątem obecności substancji pochodzenia zwierzęcego nie tylko w składzie produktu, ale także w wykorzystanych substancjach dodatkowych.
Precyzyjnie dobrane składniki tworzą pełne i wyjątkowe kompozycje smakowe. Są świetną alternatywą dla klasycznych, słodkich przekąsek.

VITAL BATON OWOCOWO-WARZYWNY 

marchewka, jabłko, pomarańcza

Pyszny baton dostarczający organizmowi cennych substancji jak błonnik czy witaminy. Wyczuwalna słodycz pochodzi wyłącznie z owoców – jabłka i pomarańczy oraz warzyw – w tym przypadku marchewki. Jest doskonały dla wegan, osób nietolerujących glutenu i laktozy. Zachwyca doskonałym smakiem, delikatną konsystencją i pięknym kolorem.


VITAL BATON OWOCOWO-WARZYWNY

burak, jabłko, malina, truskawka

Wyjątkowa kombinacja owoców i warzyw składa się na pełnowartościową przekąskę idealną dla wegan, osób nietolerujących glutenu i laktozy oraz dla wszystkich, którzy cenią zdrowe jedzenie. Nasz baton jest bogatym źródłem błonnika i witamin.