BATONY OWOCOWO-ZBOŻOWE

  • Odpowiedni dla wegan
  • Wysoki błonnik
  • Wolne od barwników
  • Wolne od sztucznych aromatów
  • Wolne od dodatku cukru
    – zawierają tylko naturalnie występujące cukry

Witalne, zdrowe, w 100% naturalne, bogate w witaminy – takie są batony owocowo-zbożowe FREEYU. Są efektem doskonałego połączenia owoców i płatków owsianych.
Zawierają wyłącznie naturalnie występujące w owocach cukry, są wolne od pszenicy. Są naturalnym źródłem błonnika, witamin i minerałów. Są idealną przekąską dla wegan.
Posiadają międzynarodowy symbol certyfikujący produkty przeznaczone dla wegetarian i wegan „V-label”. Jest on gwarancją, że produkt został sprawdzony pod kątem obecności substancji pochodzenia zwierzęcego nie tylko w składzie produktu, ale także w wykorzystanych substancjach dodatkowych. Ujmują smakiem, lekką i miękką konsystencją a także pięknym kolorem. Świetne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

VITAL BATON OWOCOWO-ZBOŻOWY 

jabłko, truskawka, płatki owsiane

Pełnowartościowy baton łączący w sobie to co najlepsze – z jednej strony jabłko i aromatyczna truskawka, z drugiej, bogate w witaminy i minerały płatki owsiane. Wyczuwalna słodycz pochodzi wyłącznie z owoców. Jest doskonałą przekąską dla wegetarian i wegan. Nie zawiera pszenicy. Piękny kolor, owocowy smak i przyjemna konsystencja podbijają serca zarówno dorosłych jak i dzieci.


VITAL BATON OWOCOWO-ZBOŻOWY 

jabłko, banan, płatki owsiane

Pełnowartościowy baton będący źródłem witamin, minerałów i błonnika. Wszystko za sprawą doskonałego połączenia owoców: jabłka i banana z bogatymi w wartości odżywcze płatkami owsianymi. Jest doskonałą przekąską dla wegetarian i wegan, wolny od pszenicy. Wyjątkowy smak, delikatna konsystencja i piękny zapach podbijają serca dorosłych i dzieci.