BATONY PROTEINOWE

  • 25% białka
  • Inulina
  • Wolne od sztucznych barwników
  • Wolne od sztucznych aromatów

Batony proteinowe FREEYU to doskonała przekąska dla osób aktywnych. Łączą w sobie wszystko to co najlepsze. Z jednej strony dostarczają tak bardzo pożądane i najlepsze dla osób aktywnych białko, z drugiej zachwycają wyjątkowym smakiem i konsystencją. Oblane delikatną, mleczną czekoladą są idealnym połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Zawierają naturalny prebiotyk – inulinę, są źródłem błonnika. Batony proteinowe FREEYU zawierają cenną witaminę B12.

25% białka – koncentrat białka serwatkowego świetnie przyswajany przez organizm. Jest nieodzowny w budowaniu masy mięśniowej i utrzymaniu zdrowych kości. Białko serwatkowe zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy potrzebne do prawidłowej regeneracji. Szczególne polecane jest osobom aktywnym fizycznie, u których występuje większe zapotrzebowanie na białko.

Inulina – prebiotyk naturalnie występujący w bulwach, kłączach i dolnych częściach łodyg roślin. Niezwykle cenny dla organizmu – wspiera populację pożytecznych kultur bakterii, jest odporny na działanie enzymów trawiennych, ogranicza wchłanianie kalorii podobnie jak błonnik. Przyczynia się do lepszego funkcjonowania jelit i wzmocnienia systemu immunologicznego.

Witamina B12 – pomaga m.in. w tworzeniu czerwonych ciałek krwi, wspomaga układ nerwowy, pomaga utrzymać równowagę psychiczną, ułatwia uczenie się i koncentrację.  Ponadto współtworzy metioninę odpowiedzialną za dobry nastrój a także pomaga w odbudowywaniu masy kostnej.

BATON PROTEINOWY

jogurtowy

Doskonały dla osób aktywnych, świetny zarówno w czasie jak i po treningu. Zawiera 25% białka, doskonale przyswajanego przez organizm, inulinę – naturalny prebiotyk a także witaminę B12. Jest źródłem błonnika. Delikatny jogurtowy smak w połączeniu z mleczną czekoladą sprawia, że baton rozpływa się w ustach.


BATON PROTEINOWY

kakaowy z magnezem

Idealna przekąska zarówno w czasie jak i po treningu. Podobnie jak pozostałe batony proteinowe zawiera 25% białka, inulinę oraz witaminę B12. Jest cennym źródłem błonnika. Kakao, składnik batonu, jest skarbnicą przeciwutleniaczy, źródłem wielu witamin, mikroelementów i zdrowych tłuszczów. Jest także źródłem jednego z najcenniejszych pierwiastków w organizmie – magnezu.


BATON PROTEINOWY

truskawkowy

Wyśmienity baton dla osób aktywnych, doskonały zarówno w czasie jak i po treningu. Zachwyca delikatnym, truskawkowym smakiem zatopionym w pysznej, mlecznej czekoladzie. Tak jak wszystkie batony proteinowe FREEYU zawiera doskonale przyswajalne przez organizm białko – aż 25% białka, inulinę oraz witaminę B12. Jest źródłem błonnika.


BATON PROTEINOWY

solony karmel

Pyszny baton ujmujący oryginalnym, słodko-słonym smakiem, który zawdzięcza słonemu karmelowi otulonemu delikatną, mleczną czekoladą. Baton dedykowany jest osobom aktywnym, świetny zarówno w czasie jak i po treningu. Zawiera 25% doskonale przyswajanego białka, inulinę oraz witaminę B12.


BATON PROTEINOWY

malina i goji

Wyjątkowy baton dla osób aktywnych. Podobnie jak inne batony proteinowe FREEYU, zawiera 25% białka, inulinę oraz witaminę B12. Jest bogatym źródłem błonnika. Dodatek malin i suszonych jagód goji decyduje o wyjątkowo oryginalnym, owocowym smaku. Całości dopełnia pyszna, mleczna czekolada, którą oblana jest białkowa masa.