Łukasz Długowski – WILKI

Łukasz Długowski – WILKI

W Chile byłem rybakiem, w Patagonii o mało nie zostałem gaucho (kowbojem), w Finlandii włóczyłem się po mokradłach dalekiej Laponii i zbierałem maliny nordyckie. Jestem genetycznie uzależniony od miejsc niepopularnych i położonych poza szlakami.

W Chile byłem rybakiem, w Patagonii o mało nie zostałem gaucho (kowbojem), w Finlandii włóczyłem się po mokradłach dalekiej Laponii i zbierałem maliny nordyckie. Jestem genetycznie uzależniony od miejsc niepopularnych i położonych poza szlakami. Wydałem książkę „Mikrowyprawy w wielkim mieście”. Przez 10 lat byłem dziennikarzem, o mikrowyprawach pisałem w „Gazecie Wyborczej”,  magazynie „Poznaj świat” i „Podróże”. Prowadziłem program w Dzień Dobry TVN oraz Travel Channel, jestem ambasadorem kampanii Tatrzańskiego Parku Narodowego „Śmieci?! Kto to widział?!”, w ramach której prowadzę 30 podcastów i filmów.

Wolność to dla mnie...  jest jak powietrze. Alergicznie reaguje na wszelkie próby jej ograniczenia. Dlatego od lat pracuję na własny rachunek. Lubię mieć swobodę w zarządzaniu swoim czasem, miejsce na błędy i błądzenie. 

Nie ma wolności bez... odpowiedzialności.

Energię biorę z... przyrody, relacji z ludźmi i siebie samego. Jestem introwertykiem, więc baterię ładuję raczej w samotności. Najchętniej w przyrodzie właśnie. 

Gryzę, kiedy...  jestem głodny, a to jest stan, który mam co 4 godziny! Jak nie zjem, to jestem zły, więc zawsze muszę mieć coś pod ręką :) 

Naturalność to... od niej zależy moje zdrowie. 

Dbam o siebie...  staram się ale nie zawsze to wychodzi. Nie jestem mistrzem yogi ani medytacji. Ale kiedy chcę o siebie zadbać sięgam do wnętrza, do tego kontaktu z boską, twórczą cząstką, która jest w każdy, z nas. W tym kontakcie na pewno pomaga mi przebywanie w naturze. 

Zapraszamy na:

https://www.instagram.com/mikrowyprawy/

https://www.facebook.com/mikrowyprawy

Siła wolności

VIKTOR BORSUK

7-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu, wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata, a także jeden z najbardziej utytułowanych sportowców ekstremalnych w Polsce. To jedna z najbardziej barwnych i energetycznych postaci jakie poznacie.

Monika Boratyn

Odkąd joga zagościła w moim życiu, zmieniłam swoje podejście do ciała, traktując je jako integralną część umysłu. Dużą wagę przywiązuję do codziennych rytuałów, które dają mi energię.

Sylwia Dzik Dzikuska

Pasja do motoryzacji i pozytywna energia napędza mnie do podążania marzeniami. Doświadczenie w jeździe na motocyklach pozwala mi łamać stereotyp kobiety oraz udowadniać, że ta pasja nie zamyka się tylko w męskim kręgu.