Sylwia Dzik Dzikuska

Sylwia Dzik Dzikuska

Pasja do motoryzacji i pozytywna energia napędza mnie do podążania marzeniami. Doświadczenie w jeździe na motocyklach pozwala mi łamać stereotyp kobiety oraz udowadniać, że ta pasja nie zamyka się tylko w męskim kręgu.

Nazywam się Sylwia Dzik Dzikuska, jestem motocyklistką. Posiadam tytuł Mistrzyni Polski PitBike SM oraz najlepszej zawodniczki PitBike SM 2020. Pasja do motoryzacji i pozytywna energia napędza mnie do podążania marzeniami. Doświadczenie w jeździe na motocyklach pozwala mi łamać stereotyp kobiety oraz udowadniać, że ta pasja nie zamyka się tylko w męskim kręgu. Połączenie kreatywności oraz chęć ciągłego rozwoju pomaga mi w realizacji celów. W tym sezonie będziecie mogli mnie spotkać u naszych zachodnich sąsiadów za sterami ciężarówki oraz mojego motocykla. W planach również mam kontynuację walki o najwyższy stopień podium w Pucharze Polski PitBike oraz udział w licznych eventach motoryzacyjnych. Zapraszam na moje media społecznościowe:

Ig: Dzikuska2634
FanPage: DzikuskaGSXR

Wolność to dla mnie... jazda motocyklem

Nie ma wolności bez... oddania się pasji

Energię biorę z... podążania za marzeniami

Gryzę, kiedy... jestem dziko głodna

Naturalność to... podstawa, bo to moje paliwo

Dbam o siebie... bo kocham być w dzikiej formie! 

Siła wolności

Łukasz Długowski – WILKI

W Chile byłem rybakiem, w Patagonii o mało nie zostałem gaucho (kowbojem), w Finlandii włóczyłem się po mokradłach dalekiej Laponii i zbierałem maliny nordyckie. Jestem genetycznie uzależniony od miejsc niepopularnych i położonych poza szlakami.

VIKTOR BORSUK

7-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu, wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata, a także jeden z najbardziej utytułowanych sportowców ekstremalnych w Polsce. To jedna z najbardziej barwnych i energetycznych postaci jakie poznacie.

Monika Boratyn

Odkąd joga zagościła w moim życiu, zmieniłam swoje podejście do ciała, traktując je jako integralną część umysłu. Dużą wagę przywiązuję do codziennych rytuałów, które dają mi energię.