VIKTOR BORSUK

VIKTOR BORSUK

7-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu, wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata, a także jeden z najbardziej utytułowanych sportowców ekstremalnych w Polsce. To jedna z najbardziej barwnych i energetycznych postaci jakie poznacie.

7-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu, wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata, a także jeden z najbardziej utytułowanych sportowców ekstremalnych w Polsce. To jedna z najbardziej barwnych i energetycznych postaci jakie poznacie. Swoją markę budował sam przez 14 lat sprzedając ją jako ambasador największych firm w Polsce (PGE, Diverse, Burn, Ford, Orange, AA men, Virgin mobile, Sony etc.). Założyciel obozów młodzieżowych Borsuk Camps i agencji turystycznej zajmującej się wyjazdami po całym świecie. Do wszystkiego doszedł sam i zmierzył się z jednym z najtrudniejszych wyzwań, czyli przekuł pasję do niszowego sportu ekstremalnego w biznes, który pozwolił mu zrealizować marzenia.

Wolność to dla mnie... poczucie w którym sam decyduje o tym co i kiedy chcę zrobić.

Nie ma wolności bez... jej dobrej definicji. Wielu mówi o wolności, ale tak naprawdę nie wiem czym jest. To my musimy zdecydować czym jest dla nas wolność.

Energię biorę z... pasji. To ona powoduje, że jesteśmy spełnieni i to ona napędza nas do życia.

Gryzę, kiedy... jestem głodny :)

Naturalność to... to co naturalne od tysięcy lat pozwalało nam się rozwijać jako gatunek ludzki.

Dbam o siebie... każdego dnia. Mamy tylko jedno ciało, które ma nam służyć do kresu dni. Jeżeli nie będziemy go szanować to nowego już nie dostaniemy.

Zapraszamy na:

https://www.instagram.com/victorborsuk/

https://www.youtube.com/watch?v=K-eKPrO8VHU

Siła wolności

Łukasz Długowski – WILKI

W Chile byłem rybakiem, w Patagonii o mało nie zostałem gaucho (kowbojem), w Finlandii włóczyłem się po mokradłach dalekiej Laponii i zbierałem maliny nordyckie. Jestem genetycznie uzależniony od miejsc niepopularnych i położonych poza szlakami.

Monika Boratyn

Odkąd joga zagościła w moim życiu, zmieniłam swoje podejście do ciała, traktując je jako integralną część umysłu. Dużą wagę przywiązuję do codziennych rytuałów, które dają mi energię.

Sylwia Dzik Dzikuska

Pasja do motoryzacji i pozytywna energia napędza mnie do podążania marzeniami. Doświadczenie w jeździe na motocyklach pozwala mi łamać stereotyp kobiety oraz udowadniać, że ta pasja nie zamyka się tylko w męskim kręgu.