Ochota na coś pysznego? 
Ale też potrzeba zjedzenia, 
czegoś zdrowego?

Uwolnij się od wyborów!
TERAZ Z FREEYU MOŻESZ MIEĆ WSZYSTKO

Poczuj siłę wolności, którą dają 
wielowspaniałe, pełnozbożowe 
i pełne pasji przekąski FreeYu!

Jedz, jak lubisz.
Niech siła wolności będzie z Tobą!

O nas

Jak łączymy wolność z pysznym smakiem?
Poznaj nas bliżej!

Siła wolności

GÓROHOLICZKA

Kocham góry, podróże i wolność. Każdą wolną chwilę spędzam na łonie natury odnajdując jeszcze bardziej prawdziwą siebie.

Łukasz Długowski – WILKI

W Chile byłem rybakiem, w Patagonii o mało nie zostałem gaucho (kowbojem), w Finlandii włóczyłem się po mokradłach dalekiej Laponii i zbierałem maliny nordyckie. Jestem genetycznie uzależniony od miejsc niepopularnych i położonych poza szlakami.

VIKTOR BORSUK

7-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu, wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata, a także jeden z najbardziej utytułowanych sportowców ekstremalnych w Polsce. To jedna z najbardziej barwnych i energetycznych postaci jakie poznacie.

Monika Boratyn

Odkąd joga zagościła w moim życiu, zmieniłam swoje podejście do ciała, traktując je jako integralną część umysłu. Dużą wagę przywiązuję do codziennych rytuałów, które dają mi energię.

Sylwia Dzik Dzikuska

Pasja do motoryzacji i pozytywna energia napędza mnie do podążania marzeniami. Doświadczenie w jeździe na motocyklach pozwala mi łamać stereotyp kobiety oraz udowadniać, że ta pasja nie zamyka się tylko w męskim kręgu.

JACEK PERSON

Lecz sama pasja nie wystarczy, żeby dojść na szczyt. Wtedy, zamiast rezygnować trzeba zaktualizować cele. Uczyłem się u najlepszych trenerów i postanowiłem tę wiedzę przekazać dalej.